Dětské oddělení

Dětské oddělení najdete v prvním patře, po vstupu hlavním vchodem po schodech a pak doprava. Prohlédnout interiér dětského oddělení virtuálně.

Komu je určeno dětské oddělení?

Dětské oddělení slouží dětem a mládeži do 15 let. Do knihovny mohou začít děti docházet v doprovodu rodičů už od předškolního věku. V dětském oddělení najdete leporela a hračky pro nejmenší, beletrii, naučnou literaturu a časopisy pro děti a mládež, doporučenou školní četbu a spoustu společenských her. Jsou zde k dispozici počítače s přístupem na internet. V dětském oddělení je možné si objednat besedy pro mateřské a základní školy, knihovnické lekce, besedy se spisovateli, výlety v rámci literární cestovky apod. Starší děti a mládež ve věku 11–19 let mohou docházet také do klubu Free Time.

Kdy má dětské oddělení otevřeno?

pondělí 12.00 — 17.00
úterý zavřeno
středa 8.00 — 11.00 | 12.00 — 17.00
čtvrtek zavřeno
pátek zavřeno

Sledujte webové stránky dětského oddělení

Dětské oddělení má své webové stránky, kde najdete vždy nejnovější aktuality, informace o soutěžích, dozvíte se, jak se stát čtenářem, jak se orientovat v půjčovně, a spoustu dalších informací. Dostanete se na ně přes přímou adresu knihovna.jicin.cz/deti nebo se tam můžete prokliknout také pomocí odkazu v liště ZKRATKY v záhlaví kdekoli na webu knihovny.

Kontakt

Dětské oddělení, Knihovna Václava Čtvrtka v Jičíně, Denisova 400, 506 01 Jičín, telefon: 493 532 833

Uvedené informace jsou aktuální k datu 9. 8. 2020

← zpět