Nominujte své favority na ocenění Jivínským Štefanem. Šanci máte do konce roku

Jivínský Štefan logoUž třiadvacátým rokem se rozhodli organizátoři udělit Jivínské Štefany: ceny za pozoruhodný kulturní počin roku a za dlouholetou kulturní činnost, obojí v rozsahu okresu Jičín. Nominovat své favority můžete i vy, čas na to máte do konce roku. Návrhy můžete přinést třeba rovnou k nám do knihovny. Kontakty a podrobnosti najdete v následující výzvě pořadatelů.

Pro vzpomínku na nezapomenutelného jičínského občana Josefa Štefana Kubína rozhodli jsme se již třiadvacátým rokem udělit

Jivínského Štefana

za pozoruhodný kulturní počin roku
a za dlouholetou kulturní činnost

Nechceme, aby žádné z bohulibých konání zůstalo nepovšimnuto. Rádi pozveme všechny navržené k popovídání, rádi všem poděkujeme. Těšíme se, že čtenáři naší výzvy se rozpomenou, co hezkého se v roce 2018 v kultuře na okrese událo, a přispějí k nominaci.
Návrh na udělení Štefana může podat každý. Stačí uvést jméno a známou adresu nominovaného (jednotlivce či skupiny) a stručné zdůvodnění, připsat, zda se jedná o počin roku (I. kategorie), nebo o dlouhodobou činnost – trvající nejméně 5 let (II. kategorie), a nezapomenout na údaje o navrhovateli.

Své návrhy zasílejte do 31. 12. 2018 buď na e-mailovou adresu: jivinskystefan@seznam.cz, nebo poštou na adresu: Knihovna Václava Čtvrtka, Denisova 400, 506 01 Jičín. Nominace lze v půjčovní době přinést i osobně do oddělení pro dospělé, můžete je také kdykoliv vhodit do schránky knihovny. Obálku označte heslem „Jivínský Štefan“.

Těšíme se na setkání 25. února 2019!
Štefanská komise & Nadační fond Jičín – město pohádky & Knihovna Václava Čtvrtka Jičín