Závity ulit (Martina Málková). Tváří v tvář životním kopancům

Obálka knihyMladá žena si nese na své ulitě několik závitů. Každý závit je záznam jednoho životního karambolu, který ani čas nemůže zcela vymazat. Ve svém nitru si je nese po celý život. Posuďte sami, jak moc jsou hluboké.
Marta vyrůstala ve vysokoškolsky vzdělané rodině. I ona sama se stala učitelkou. Po studiích vyučovala na gymnáziu. Toto období ji obdařilo prvním opravdu velkým a hlubokým závitem na její ulitě. Díky mládí a bouřlivému životu se dostala do situace, kdy načatou dráhu učitelky ve školství musela sama ukončit.

Učitelství jí bylo však souzeno. Našla si nové zaměstnání, ne ve škole, ale v autoškole. Dokonce se i vdala. Že by se blýskalo na lepší časy? Ale nic netrvá věčně. Žádostí o řidičské kurzy ubývalo a v manželství to také žádná sláva nebyla. Že by další závity na ulitě?

Životní okolnosti ji dovedly k opětovnému pronájmu zahradního domku od starších manželů, ve kterém přebývala za dob svých studií. Z paní učitelky autoškoly se stala profesionální osobní řidička, kterou zaměstnávala kamarádka. Jaké nástrahy, překvapení, starosti a slasti jí nové zaměstnání a bydlení připravily? Vše se dozvíte, pokud se pro tuto knihu rozhodnete.

Všem našim čtenářkám přeji krásně strávené chvíle s touto knihou v ruce.

Knihu doporučuje Romana Kučerová

Vypůjčit nebo si prohlédnout knihu v katalogu

← zpět