Všechno na jednom místě. Sloučili jsme webové katalogy do jednoho společného

Vyhledávání knihovních dokumentů a správa výpůjček jsou od nynějška pro naše čtenáře jednodušší. Sloučili jsme dva naše katalogy (knižní a hudební) do jednoho na adrese katalog.knihovna.jicin.cz (dostanete se tam také rychle přes odkaz VYHLEDAT KNIHU, HUDBU… v horním menu). V něm teď můžete vyhledávat úplně všechny dokumenty, které knihovna nabízí, od knih a časopisů přes elektronické knihy až po hudební CD nebo audionahrávky s mluveným slovem. Pokud potřebujete poradit, jak v katalogu vyhledávat, tady najdete nápovědu.

Všechny své výpůjčky můžete zároveň nyní spravovat z jednoho společného čtenářského konta, kde si můžete sami rezervovat knihy a další dokumenty k vypůjčení, prodloužit výpůjčku nebo si třeba jen zkontrolovat, co všechno máte vypůjčené, abyste něco nezapomněli přibalit do tašky, až půjdete do knihovny. Pokud ještě nemáte čtenářské konto založené, tady najdete návod, jak je založit a používat.