Medvěd Wrr: po přečtení zavřít! (Jaromír Štejnar, Michal Široký). Kniha plná obrázků

Půvabná knížka pro malé čtenáře o dobrodružství Medvěda Wrr, kterého doslova vcucla kniha, je ideální pro čtení s dětmi, které se čtením teprve začínají. Díky celoplošným ilustracím na každé stránce knihy mohou příběh číst i děti, které ještě neovládají všechna písmenka. Ilustrace jsou úchvatné, příběh velmi poutavý a podněcuje kladný vztah ke čtenářství. Malý plyšový medvěd se ve staré krabici od bot dostane do opuštěné továrny, která je plná knih. Knih, které umí svého čtenáře vtáhnout do děje tak, aby se stal součástí příběhu. Přesně takové dobrodružství čeká Medvěda Wrr při putování různými literárními světy.

Medvěda Wrr na svět přivedli dva mladí čeští tvůrci Jaromír Štejnar a Michal Široký v Hradci Králové roku 2017. V naší knihovně je čerstvou novinkou a již teď je mezi čtenáři velmi oblíbená. Knihovnice Míša z dětského oddělení uděluje této knížce 10 bodů z 10.

Přečetla: Michaela Sehnalová

Vypůjčit nebo si prohlédnout knihu v katalogu →