Po prázdninách se vracíme k běžné otevírací době. V září ale čekejte některé změny

S koncem letních prázdnin se knihovna vrací ve všech odděleních k obvyklé otevírací době. Během září, kdy probíhá festival Jičín – město pohádky, ale dojde ještě k několika mimořádným změnám, abychom mohli zajistit řádný průběh akcí, které se v knihovně budou konat.

Z důvodu pořádání Knihovnické dílny budou hudební oddělení a klub Free Time zavřeny v úterý 12. září a ve středu 13. září. Dětské oddělení bude zavřeno ve středu 13. září. Klub Free Time bude uzavřen i v pátek 15. září, z důvodu vyhlašování výsledků literární soutěže.

Děkujeme za pochopení těchto mimořádných změn a těšíme se na vás v knihovně při ostatních akcích. V nejbližší době je to například vystoupení básníka, hudebníka, textaře, skladatele, výtvarníka a experimentálního herce Petra Váši a rádi se s vámi potkáme i v Porotním sále jičínského zámku na přednášce prof. Roberta Kvačka o proměnách obrany českého jazyka v našich dějinách s literárním pořadem Alfreda Strejčka.