Od pondělí platí prázdninová otevírací doba

V době letních prázdnin od 3. července do 1. září 2017 platí v knihovně zvláštní otevírací doba. Ta se v oddělení pro dospělé a oddělení informačních služeb (internet) nijak neliší od běžné otevírací doby po zbytek roku, ke změnám však dochází v ostatních odděleních. V dětském oddělení je tak během prázdnin otevřeno pouze v pondělí a středu, po oba dny se však otevírací hodiny rozšiřují na 8–11 a 12–17 hodin. Ve stejných časech, avšak pouze v pondělí je v provozu klub pro mladé Free Time a hudební oddělení s knihovnou pro nevidomé. Pobočka knihovny na Novém Městě bude mít otevřeno pouze v pátek 8–11 a 12.30–17 hodin. Nezapomeňte, že knihovna je zavřena o svátcích 5. a 6. července. Kompletní rozpis prázdninové otevírací doby najdete zde.